עיקרון "הקיט מלא" לעסקים

עיקרון
על פי עקרון ה"קיט המלא" של פרופ' רונן (Ronen, 1992), מומחה בעל שם עולמי בייעול והשבחת חברות, על מנת להתחיל כל מטלה, משימה או פרויקט יש לאסוף את כול הפריטים הדרושים להשלמתו כך גם בעסקים. 

 

על פי עקרון ה"קיט המלא" של פרופ' רונן (Ronen, 1992), מומחה בעל שם עולמי בייעול והשבחת חברות, על מנת להתחיל כל מטלה, משימה או פרויקט יש לאסוף את כול הפריטים הדרושים להשלמתו. כלומר אין טעם להתחיל בפרויקט מסוים עד שכל הפריטים הדרושים נמצאים בידינו. אם ניקח לדוגמה מכשיר אלקטרוני, אין טעם להתחיל בהרכבתו עד שכל החלקים הקטנטנים שמרכיבים אותו נמצאים במפעל.

ועקרון זה נכון גם לקמת עסק!

 

 

עסק קטן, השקעה גדולה.

 

הקמת עסק קטן דורשת תכנון והשקעה גדולה:

המרכיבים של עסק, גם הקטן ביותר, הם רבים: רעיון, מוצר, תוכנית עסקית, תוכנית שיווקית, תשתית, מימון, ציוד, שירות, מיתוג, מכירות, חנות, אתר אינטרנט, מלאי, שילוט, מדפים, כספים, ספקים, לקוחות והכי חשוב – שיווק.

 

על פי עקרון ה'קיט המלא', רק כאשר כול אלו מתקיימים ונמצאים אפשר להיות יעילים, לקצר זמני תגובה, לשפר את איכותה של העבודה, להגדיל את התפוקה ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר ובזמן הקצר ביותר.

מטבע הדברים, עבודה עם 'קיט חסר' מביאה לתוצאה הפוכה; היא מאריכה את זמני התגובה, כרוכה בהוצאות נוספות, פוגעת באיכות המוצר ו/או השירות, גורמת לריבוי טעויות ופוגעת ברווחיות.

 

אין קיצורי דרך

 

העולם העסקי והתחרותי כיום מתוחכם, מתקדם, פועל על בסיס ידע, מחקרים וניסיון רב עם אנשי מקצוע, מומחים ויועצים, ועל מנת להצליח בשוק זה ולאורך זמן חייבים לעבוד נכון וכבר מההתחלה: צריך להשקיע כסף, זמן ומשאבים בבנייה נכונה ומדויקת של העסק ובעיקר במיתוג ושיווק. צריך למלא את ה'קיט' כבר למן היום הראשון וכאשר מדובר בהיבט של שיווק, פרסום ומכירות אין קיצורי דרך.

 

אין די בשכירת חנות ורכישת מלאי איכותי. אין זה מספיק לפתוח משרד או חנות, לשים מחשב, מדפים  ולתלות שלט על הדלת. כעת יש צורך להגיע אל תודעתם של הקונים ולהביאם אליך, הלכה ולמעשה. אין די  גם בהשקת אתר אינטרנט יפה ומרהיב, עם כל המוצרים, תמונות, מאמרים וגרפיקה מרהיבה, כעת צריך לקדם אותו במנועי החיפוש באופן היעיל ביותר, לשווק אותו ברחבי רשת האינטרנט, להביא תנועת לקוחות אל האתר ולגרום להם ליצור קשר, גם אחר כך בתהליך המכירה, השירות, שימור הלקוחות כולם ביחד הם חלק מהנושאים שמרכיבים את "הקיט המלא" לעסקים מצליחים

 

 

 

צור קשר:
שם מלא:
מייל:
טלפון:
תוכן הפנייה:
Powered by Artvision | Truppo Websites