מדיה חברתית

מדיה חברתית
המדיה החברתית הפכה לדבר החם בשנים האחרונות וכוחה רק הולך וצובר תאוצה , חשוב להכיר אותה, ולמנף  את יתרונותיה כחלק מהתוכנית השיווקית של החברה.

 

הכרת ומינוף יתרונות הרשתות  החברתיות  למיתוג והשגת היעדים השיווקיים.

שיווק במדיה חברתית היא סוג של פרסום "חסכוני" וממוקד.

 באמצעות ערוצי התקשורת החברתיים: דוגמת פייסבוק, לינקדין, טוויטר ועוד, כדרך חדשנית בשיווק, מיתוג ומכירות לחברות וכדרך למשיכת מבקרים לאתר.

 אם את/ה רוצה למכור את המוצרים שלך, לפרסם ולעדכן עידכונים עסקיים, ליצור מיתוג, ל"חנך" שוק, לבצע מחקרי שוק ולקבל חוות דעת מיידיות, השיווק במדיה החברתית היא שיטה יעילה, חסכונית, אפשרית ונגישה לכולם, שתזכה אותך ברווחים בטווח הרחוק.

 הייתרון שכל אחד יכול- חברות גדולות וקטנות, עצמאים, שכירים, ימנהלים ועובדים - כולם נבחנים רק בנושא אחד - בתוכן- הוא המנצח האמיתי - אם הוא מעניין, מושך, יעיל ומקדם -הוא יצליח להשיג את מטרתכם.

שיווק ברשתות חברתית הוא דרך קלה,וזמינה להגיע לקהל יעד אמיתי. המבקרים משתפים ברשמים שלהם ובחוויות  על המוצר / שירות וממליצים על העסק שלך לאנשים אחרים (כמובן יש כאן מידת סכנה שיפעל כחרב פיפיות עם תלונת נגד) וזאת באמצעות אתרי מדיה חברתית. ככל שמספר הביקורות גדל, כך מתפשטת המילה יותר מהר. התכונה הזאת עוזרת לך להגדיל את הפופולריות של המותג ולהגדיל את מספר המבקרים הנאמנים באתר האינטרנט שלך.

 

לפני שאתם יוצאים ל"מסע" במדיות החברתיות, חשוב להגדיר מטרה ומולה  להציב מיהו קהל היעד המתאים ביותר, כמובן עדיף לעשות זאת לאחר מחקר מעמיק והבנת ההעדפות של הקהל שאליו אתה רוצה להגיע ולהכין תשובות מתאימות לשאילתות שלהם.

השלב הבא היא חיפוש היכן ניתן להגיע לאותו קהל שהגדרנו- באיזו רשת , באיזו קבוצה בתוך הרשת ואח"כ כיצד פונים לאותו קהל יעד.

 

• יעדים עסקיים שאתם מעוניינים להשיג
• איתור ערוצי המדיה חברתית שבו נמצא קהל היעד שאתם מעוניינים בו
• בניית אסטרטגיה שיווקית שאליה 
• בחרו את המסר שאותו נרצה לשקף במדיות החברתיות
• למדו כיצד אתם יכולים למדוד ולייעל את החזר ההשקעה עבור מסעות פרסום ברשתות?

 

 

 

ניתן לעשות זאת באופן עצמאי או בעזרת אנשי מקצוע, המתמחים בשיווק לעסקים קטנים שיתכננו ויוציאו לפועל את האסטרטגיה השיווקית של העסק שלך ויביאו ביחד איתך את העסק שלך להצלחה.

 

צאו לדרך ועכשיו,  כי אם לא תהיו שם  מישהו אחר כבר יעשה זאת במקומכם

 

צור קשר:
שם מלא:
מייל:
טלפון:
תוכן הפנייה:
Powered by Artvision | Truppo Websites