הרצאות וסדנאות חוויתיות

הרצאות וסדנאות חוויתיות
הרצאות סוחפות לארגונים ובעלי עסקים- מכירות, תקשורת בין אישית, מיתוג עצמית ושפת גוף מנצחת מרתקות, משלבות תיאוריות חדשניות ופרקטיקה, הומור וכלים ליישום
רוצים הרצאה קצת אחרת, מרעננת, שנונה אך במקביל מחדשת ומפתחת
מזמינה אתכם להרצאה או סדנה  מרתקת וסוחפת של חניתה שושן
"למכור כדי להצליח" (הרצאה\ סדנא)

הרצאת חובה לבעלי עסקים, אנשי מכירות ולכל מי שרוצה להצליח. ההזדמנות שלך לגלות את הנוסחא הייחודית שלנו שחושפת איך להצליח במכירות, לשדרג תוצאות ולהגשים את כל היעדים.

הרצאה מרתקת, מעוררת ומחדדת את מיומנות המכירה שלך. להתחיל למכור כבר מהיום.
 
"סודות השכנוע" (הרצאה\ סדנא)
הרצאה סוחפת כיצד להעביר את המסר שלך בצורה משכנעת, טכניקה פרקטית וקלה ליישום.


שכנוע הוא לא בחירה, זו עובדת חיים תמידית, מישהו תמיד ינסה לשכנע... אז או שאתה תהיה המשכנע או המישהו האחר. אז לקבל כלים על מנת להיות זה שהמסר שלו הוא זה שישכנע.
 
"מיתוג עצמי" (הרצאה\ סדנא)
הרצאה מרתקת ומבטיחה שסופת את המשתתפים בה בכל פעם מחדש. כל כך הרבה דברים משפיעים על הנראות שלנו ועל איך אנחנו נתפסים בעיני אנשים אחרים. בין אם זה במקום העבודה או אפילו בבית, עם קולגות או עם חברים טובים, בפגישת עסקים או בדייט, איזו תדמית אנחנו משדרים?

מה משפיע על התדמית הזו?
איך יוצרים רושם ראשוני מבטיח
איך משנים רושם ראשוני?  
האריזה של המוצר שנקרא "אנחנו" וגם תכולתו היא הבסיס והמרכז לכל פעילות עסקית ובכלל, ויש להשקיע מחשבה ותשומת לב רבה לאלמנטים שונים ואותם לחבר לכדיי: המיתוג האישי שלנו. כל הכלים, השיטות והאלמנטים החשובים ביותר ילמדו לעומק.

"אומנות המכירה" (הרצאה\ סדנא\ קורס)
הסדנא המלאה והמקיפה על איך באמת ניתן למכור בקלות. מודל חדשני ומנצח למכירות בסדנא דינמית וחוויתית. דרך הידע והלמידה ניתן לחולל שינוי באופן המכירה ובתוצאות. קורס אומנות המכירה הוא הקורס המקיף והמלא ללימודי מכירות מ-א ועד ת. מתאים לאנשי מכירות מתחילים ולאנשי שירות שרוצים לשדרג ולשפר את עבודתם ואת המכירות ארגון. 


"נטוורקינג" (הרצאה\ סדנא)
את שיטת ה-"אני מכיר אותו" שהמציאו הישראלים אתם בטח מכירים, אבל האנשים שסביבנו הם לא סתם "מכרים", בימינו זה כבר מדע מדוייק שיכול רק להעצים את היכולות העסקיות שלנו ואת אחוזי הסגירה. בין אם אנחנו עסק קטן, חברה גדולה, סוכן יחיד או איש מכירות כולנו צריכים לעשות שימוש מושכל ברשתות הקשרים שסביבנו. בכל רגע נתון יש סביבנו הזדמנויות רבות שעלינו לנצל, אבל ה"איך" הוא אלמנט חשוב פה. איך מגיעים לאנשים? ואיזה סוגי אנשים עדיפים? איזה קשרים חשוב לשמר ועל איזה עדיף לוותר ?
איזה טעויות אסור לעשות ואיך הופכים לציר מרכזי של קשרים שתמיד יוכלו לתרום לנו? כל אלו הם רק חלק קטן מהכלים הנלמדים תוך השתתפות פעילה וחוויתית. 

 
תקשורת בין אישית (הרצאה\ קורס)
ההרצאה וגם הקורס רלוונטיים לכל ארגון, חברה או אדם שמעוניין בכלים לשיפור יכולות ההתנהלות עם הסביבה. תקשורת ככלל היא אחת מהיכולות החשובות ביותר שיש לאדם. בחיים בעבודה, בזוגיות וכמובן מנהלים ובעלי עסקים המחזיקים תחתיהם צוות עובדים. יכולת התקשורת שלנו היא פרקטיקה חשובה שיכולה רק לסייע לנו ככל שנדע להשתמש בה טוב יותר.  בסדנא ובקורס נלמד איך לתקשר נכון?

 איך ליצור כימיה עם האנשים שסביבנו? 

איך מרשימים וממגנטים אותם באמצעות תקשורת בין אישית נכונה ויעילה. 
צור קשר:
שם מלא:
מייל:
טלפון:
תוכן הפנייה:
Powered by Artvision | Truppo Websites